Satış Politikası


TESLİMAT KOŞULLARI 

TESLİMAT KOŞULLARI

Fiziksel olarak Satın aldığınız Siparişiniz onaylandıktan sonraki 1-2 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. İhtiyaç halinde 0532 795 19 69 ve 0216 429 06 01 numaralı telefonlardan Müşteri Hizmetlerimiz ’den destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

KARGO SÜRECİ

  • Adrese teslimatta tüm kargolar MNG Kargo aracılığıyla ile sizlere teslim edilmektedir.
    • Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
    • Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır.

Sitemizde yer alan ürünler kitap, E-Kitap ve DVD Set şeklindedir. Satın almış olduğunuz ürün size kargo yolu ile veya dijital (download) ortamda teslim edilecektir. Satın almış olduğunuz ürün ile alakalı soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  1. Satın almış olduğunuz ürün dijital bir ürün ise İADE kabul edilmemektedir.
  2. Satın almış olduğunuz ürün Fiziksel bir ürün ise Kitap gibi  İADE şartlı olarak kabul edilmektedir. DVD-Setler’de İADE Kabul edilmemektedir. (Ürünün zarar görmemesi gibi)
  3. Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz fiziksel alışverişlerde kargo ÜCRETSİZDİR. Anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo’dur.
  4. Satın almış olduğunuz ürün Dijital bir ürün ise (İndirilebilir Ürün, E-Kitap) İndirme hakkınız 30 Gün içinde 1 defadır.

Ödeme ve Satın Alım Süreci

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerin ödemeleri Havale/EFT veya Kredi Kartı ile yapılmaktadır ve 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası ile şifrelenmektedir. Ödeme alt yapısı olarak PAYTR altyapısını kullanmaktayız. Tüm satın alım süreçlerinizi sitemiz üzerinde en güvenli şekilde gerçekleştirirsiniz. Sitemiz üzerinde hangi kredi kartlarını kullanabilirsiniz ;

Ödeme Güvenliği

PayTR Sanal POS ve ödeme çözümleri, sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR kullanan mağaza (web sitesi) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar.

Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

Kart Güvenliği

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

Serdar Hakan Academy Kullanıcı Güvenlik Bildirgesi

Kullanıcıların Dikkatine;

Bilindiği üzere internet, birtakım teknik tedbirler alınsa bile yapısı itibariyle zaman zaman bireylerin kötü niyetli siber saldırı veya ataklarla karşılaşabilecekleri, hiçbir zaman bu gibi risklerin sıfıra indirilmesinin mümkün olmadığı bir ortamdır.

Bu çerçevede internet kullanıcılarının; adlarına yetkisiz işlemlerde bulunulması, birtakım yanıltıcı içeriklerle muhatap olunması, sahtekarlık, dolandırıcılık gibi eylemler dolayısıyla zarara uğraması, kullandıkları cihazlara virüs bulaşması, siber saldırılar neticesinde şifre, kullanıcı bilgisi gibi birtakım gizli bilgilerin ele geçirilmesi, kullanılması veya ifşası gibi tehlikelerle karşılaşma olasılığı her zaman söz konusudur.

Şirketimiz, internet aracılığıyla sunmuş olduğu hizmetler bakımından yukarıda bahsi geçen riskleri en aza indirmek ve özellikle de yetkisiz işlemlerin önüne geçmek amacıyla teknolojinin sağladığı bütün imkanlardan faydalanmaya çalışmakta ve bu doğrultuda gerekli tedbirleri alarak periyodik olarak sistemlerinin güvenliğine ilişkin gerekli kontrolleri gerçekleştirmektedir.

Bununla birlikte yukarıda belirtilen risklerin hiçbir şekilde muhatabı olunmaması için Şirketimizce alınan tedbirlere ek olarak siz Kullanıcılarımızın da bilinçli bir şekilde hareket etmesi ve internet üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde gerekli bireysel önlemleri alması önem arz etmektedir. Bu kapsamda Şirketimizce sunulan hizmetlerle ilintili olarak ortaya çıkabilecek riskleri bertaraf etmek adına özellikle aşağıda yer verilen hususlara tarafınızca özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir;

Her türlü sorunuz için bizimle info@serdarhakan.net mail adresinden veya +90 216 429 06 01 | +90 532 795 19 69 telefon numaralarından irtibata geçebilirsiniz.


  • İş bu Sözleşme Kullanıcı/Müşteri Site’den alışveriş yaparak Kabul Etmiş Sayılır.
Select your currency
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları
X
Bize Yazın
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
%d blogcu bunu beğendi:
Secured By miniOrange