Syncronia Kullanımı

15. Mayıs 2015 İncelemeler 0

Merhaba

Bu makalemizde autodesk’inde desteklediği bir websitesi olan syncronia’dan bahsedeğiz, nedir bu  syncronia ? ne işe yarar ne gibi hizmetleri vardır, hepsi makalemizde….

http://www.syncronia.com/

Öncelikle şunu belirtmekde fayda var, syncronia bir tasarım sitesi modern tasarımların yer aldığı ve yer alan bir çok tasarıma ait dosyaların 3D,2D ve resim olarak yer aldığı bir platform ve bu platform autodesk tarafından destekleniyor çünkü tüm tasarımlarının dosyalarını autodesk yazımlarına uyumlu halde ve ücretsiz olarak belirli şartlar dahilinde paylaşıyorlar. Faydalanabilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor üye oldukdan sonra ise syncronia size kendi dünyasının tüm kapılarını sonuna kadar açıyor :smileyhappy:

 

syncronia.png

syncronia içerisinde bir çok yeni tasarıma rastalayabilir ve tasarım dünyasındaki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz, syncronia içerik olarak globalde tasarım ile ilgilenen her kesime hitap ediyor ve destekde veriyor ama üzülerek söylemek gerekirse destek alanlarında türkiye maalesef yok, syncronia şuan 7 dilde hizmet vermek’de ve yine üzülerek söylüyorum bu diller arasında türkçe yok ama tabi sizin ingilizce bilmek gibi bir zorunluluğunuzda bulunmuyor fakat artık ingilizce dünyamızın ana dili durumunda…. kısaca bilmemiz gerekiyor en azından işimizi görecek kadar…

syncronia 5 ana kategoride yayın yapıyor ve gördüğünüz gibi ilk sırada 3D Donwload bölümü var ve diğer kategoriler sırası ile yerleşitirilmiş 3D Download alanından bir çok tasarım ürünün 3 boyutlu doyasına ulaşabilir ve ihtiyacınıza uygun bir şekilde indirebilirsiniz. Projeler kısmında ise dünyaca ünlü ve syncronia için çalışan mimarların ve mühendislerin projelerine ulaşabilir, fikir edinebilirsiniz.

syncronia’nın shop kısmından ise bir çok hazır proje bulabilir ve satın alabilirsiniz ayrıcada bir çok ünlü markaya da ulabilirsiniz. Partner kısmında ise syncronia destek veren ve sponsor olan bir çok firma yer alıyor.

Tüm bu syncronia özelliklerinden faydalanmak için sadece bir syncronia hesabınızın olması yeterli.

Görüşmek üzere…

Serdar Hakan DÜZGÖREN

ADSK_Expert_Elite_Icon_L_Color_Blk.png